10minuta lajme shqip blue1
Mergim Mjeku - Ska Dashni

05 Feb 2018
Muzik Shqip - Mergim Mjeku - Ska Dashni

Mergim Mjeku - Ska Dashni (Official Video), per Muziken dhe Tekstin eshte kujdesur Kreshnik Avdiu, kurse Okestrimin e ka bere Ardian Kastrati, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Gmusic.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android