10minuta lajme shqip blue1
Ardit Cuni Ft. Eranda Libohova - Ajo

05 Feb 2018
Muzik Shqip - Ardit Cuni Ft. Eranda Libohova - Ajo

Ardit Cuni Ft. Eranda Libohova - Ajo (Official 4K Video), Muzika eshte punuar nga Marsel Gunga, ndersa Teksti eshte realizuar nga 2Step,, Video eshte xhiruar nga Sebastian Production, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Ardit Cuni.

 

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android