10minuta lajme shqip blue1
Seldi Qalliu - Thyhen Gotat

05 Feb 2018

Seldi Qalliu - Thyhen Gotat (Official Video), Muzika eshte realizuar nga Alsked Rrenja, ndersa Teksti eshte punuar nga Endrit Mumajesi, Video eshte realizuar nga XLfilms, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Mimoza Shkodra & Seldi Qalliu.

 

Rate this item
(6 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android