10minuta lajme shqip blue1
Dod Kalaj - T'kam zemer

08 Feb 2018
Muzik Shqip - Dod Kalaj - T'kam zemer

Dod Kalaj - T'kam zemer (Official Video), per Muziken dhe Orkestrimin eshte kujdesur Alban Furtuna, kurse Tekstin e ka shkruar Mario MC dhe Glaugus Furtuna, Video eshte punuar nga XLfilms, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ONIMA.

 

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android