10minuta lajme shqip blue1
Aida Doci - A mke harru

08 Feb 2018

Aida Doci - A mke harru (Official Video), Muzika eshte punuar nga Bini Diez, ndersa Tekstin e ka shkruar Diamant Sinanaj dhe Bini, Videoklipi eshte xhiruar nga Max Production, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Aida Doci Official.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android