Print this page

Aida Doci - A mke harru

08 Feb 2018

Aida Doci - A mke harru (Official Video), Muzika eshte punuar nga Bini Diez, ndersa Tekstin e ka shkruar Diamant Sinanaj dhe Bini, Videoklipi eshte xhiruar nga Max Production, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Aida Doci Official.

Rate this item
(2 votes)