Print this page

Fifi - Nanush 1

10 Feb 2018
Muzik Shqip - Fifi - Nanush 1

Fifi - Nanush 1 (Official Video), per Muziken dhe Tekstin eshte kujdesur vet kengetarja Fifi, kurse Orkestrimin e ka bere Apollo, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Max Production, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te MaxProductionAL.

Rate this item
(0 votes)