10minuta lajme shqip blue1
Fidan Gashi - Para Zotit ke me dal

10 Feb 2018
Muzik Shqip - Fidan Gashi - Para Zotit ke me dal

Fidan Gashi - Para Zotit ke me dal (Official Video), Muzika dhe Teksti eshte punuar nga Kreshnik Avdiu, ndersa Orkestrimin e ka bere Ardian Kastrati, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Gmusic.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android