10minuta lajme shqip blue1
DJ PM & DJ Dagz ft. Lindon - Hallall e ke

10 Feb 2018
Muzik Shqip - DJ PM & DJ Dagz ft. Lindon - Hallall e ke

DJ PM & DJ Dagz ft. Lindon - Hallall e ke (Official Video), Muzika eshte realizuar nga Rzon, kurse Tekstin e ka shkruar dyshja Lindon dhe Elinel, Video eshte punuar nga XL Films, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Friends Entertainment.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android