10minuta lajme shqip blue1
Genc Prelvukaj - Dimër

10 Feb 2018
Muzik Shqip - Genc Prelvukaj - Dimër

Genc Prelvukaj - Dimër (Official Video), Kenga eshte prodhuar nga vet kengetari Genc Prelvukaj, Videoklipi eshte realizuar nga Blac Fish Entertainment, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te blackfishofficial.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android