10minuta lajme shqip blue1
Nexhat Osmani - Pa dashni

10 Feb 2018
Muzik Shqip - Nexhat Osmani - Pa dashni

Nexhat Osmani - Pa dashni (Official Video), per Muziken dhe Orkestimin eshte kujdesur Granit Gashi dhe Gzim Lazri, kurse Tekstin e ka shkruar Ghulo, Video xhirimet jane realizuar nga kompania XL Films.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android