Print this page

Nexhat Osmani - Pa dashni

10 Feb 2018
Muzik Shqip - Nexhat Osmani - Pa dashni

Nexhat Osmani - Pa dashni (Official Video), per Muziken dhe Orkestimin eshte kujdesur Granit Gashi dhe Gzim Lazri, kurse Tekstin e ka shkruar Ghulo, Video xhirimet jane realizuar nga kompania XL Films.

Rate this item
(2 votes)