10minuta lajme shqip blue1
Blero ft. Prygo - 1000

10 Feb 2018
Muzik Shqip - Blero ft. Prygo - 1000

Blero ft. Prygo - 1000 (Official Lyric), Muzika eshte realizuar nga vet dyshja Blero dhe Prygo, kurse Tekstin e ka bere Tonic, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te BleroOfficial.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android