Print this page

Blero ft. Prygo - 1000

10 Feb 2018
Muzik Shqip - Blero ft. Prygo - 1000

Blero ft. Prygo - 1000 (Official Lyric), Muzika eshte realizuar nga vet dyshja Blero dhe Prygo, kurse Tekstin e ka bere Tonic, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te BleroOfficial.

Rate this item
(2 votes)