Print this page

Dhurata Dora ft. Flori - Trendafil

13 Feb 2018
Muzik Shqip - Dhurata Dora ft. Flori - Trendafil

Dhurata Dora ft. Flori - Trendafil (Official Video), per Muziken dhe Tekstin eshte kujdesur Flori Mumajesi, kurse Videoklipi eshte realizuar nga kompania Max Production, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te MaxProductionAL.

 

 

Rate this item
(3 votes)