10minuta lajme shqip blue1
Greta Koci - Ku Gabuam

13 Feb 2018
Muzik Shqip - Greta Koci - Ku Gabuam

Greta Koci - Ku Gabuam (Official Video), Muzika eshte punuar nga United Records, ndersa per Tekstin eshte kujdesur Eni Koci, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Black Fish Entertainment, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te United Records.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android