10minuta lajme shqip blue1
Bes Kallaku & Yll Baka - Cohu kerceni

13 Feb 2018
Muzik Shqip - Bes Kallaku & Yll Baka - Cohu kerceni

Bes Kallaku & Yll Baka - Cohu kerceni (Official Video), Muzika eshte punuar nga Irkenc Hyka, ndersa Teksti eshte shkruar nga dyshja Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku, Video eshte realizuar nga Adi Grishaj, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Bes Kallaku.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android