Print this page

Bes Kallaku & Yll Baka - Cohu kerceni

13 Feb 2018
Muzik Shqip - Bes Kallaku & Yll Baka - Cohu kerceni

Bes Kallaku & Yll Baka - Cohu kerceni (Official Video), Muzika eshte punuar nga Irkenc Hyka, ndersa Teksti eshte shkruar nga dyshja Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku, Video eshte realizuar nga Adi Grishaj, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Bes Kallaku.

Rate this item
(1 Vote)