Print this page

B2N - Dashni

13 Feb 2018
Muzik Shqip - B2N - Dashni

B2N - Dashni (Official Video), Muzika dhe Teksti eshte realizuar nga vet kengetari B2N, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te B2N Beatz.

Rate this item
(4 votes)