10minuta lajme shqip blue1
Adelina Berisha - S'ta fal

13 Feb 2018
Muzik Shqip - Adelina Berisha - S'ta fal

Adelina Berisha - S'ta fal (Official Video), per realizimin e Muzikes eshte kujdesur Irkenc Hyka, ndersa per Tekstin eshte kujdesur Petro Xhori, Video xhirimet e klipit jane punuar nga kompania Max Production, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te
UnixMusic Official

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android