10minuta lajme shqip blue1
2Ton - 100 T`mira

15 Feb 2018
Muzik Shqip - 2Ton - 100 T`mira

2Ton - 100 T`mira (Official Video), per realizimin e Muzikes dhe Tekstiti eshte kujdesur vet reperi 2Ton, kurse Video xhirimet jane realizuar nga Grandmedia, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te 2TONoffical.

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android