10minuta lajme shqip blue1
Veysel & Mozzik - Ti Amo

15 Feb 2018
Muzik Shqip - Veysel & Mozzik - Ti Amo

Veysel & Mozzik - Ti Amo (Official Video), kenga eshte punuar nga Miksu dhe Maclaud, ndersa Video eshte punuar nga Piraten Filme, keng eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te 43 TV

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android