10minuta lajme shqip blue1
Tina Qeli - O i Dashur

16 Feb 2018
Muzik Shqip - Tina Qeli - O i Dashur

Tina Qeli - O i Dashur (Official Video), per Muziken dhe Orkestrimin eshte perkujdesur Labinot Mezini, kurse Tekstin e ka shkruar Ghulo, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga BUG Production, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Produksioni XIMI.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android