Print this page

Tina Qeli - O i Dashur

16 Feb 2018
Muzik Shqip - Tina Qeli - O i Dashur

Tina Qeli - O i Dashur (Official Video), per Muziken dhe Orkestrimin eshte perkujdesur Labinot Mezini, kurse Tekstin e ka shkruar Ghulo, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga BUG Production, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Produksioni XIMI.

Rate this item
(1 Vote)