10minuta lajme shqip blue1
Gold AG ft Hysni Klinaku - Djali i ushtarit

16 Feb 2018
Muzik Shqip - Gold AG ft Hysni Klinaku - Djali i ushtarit

Gold AG ft Hysni Klinaku - Djali i ushtarit (Official Video), Muzika dhe Teksti eshte punuar nga vet reperi Gold AG, ndersa Okestrimin e ka bere Fatos Canolli, Videoklipi eshte xhiruar nga MProduction, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te GoldAG.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android