Print this page

Gold AG ft Hysni Klinaku - Djali i ushtarit

16 Feb 2018
Muzik Shqip - Gold AG ft Hysni Klinaku - Djali i ushtarit

Gold AG ft Hysni Klinaku - Djali i ushtarit (Official Video), Muzika dhe Teksti eshte punuar nga vet reperi Gold AG, ndersa Okestrimin e ka bere Fatos Canolli, Videoklipi eshte xhiruar nga MProduction, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te GoldAG.

Rate this item
(0 votes)