Print this page

Ledri Vula - I vogel

17 Feb 2018
Muzik Shqip - Ledri Vula - I vogel

Ledri Vula - I vogel (Official Video), Muzika eshte punuar nga REDBOX dhe NESER Music, ndersa Tekstin e ka shkruar vet reperi Ledri Vula, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga PINKMOON, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Ledri Vula.

Rate this item
(2 votes)