10minuta lajme shqip blue1
Uki - T'kom dashte

20 Feb 2018
Muzik Shqip - Uki - T'kom dashte

Uki - T'kom dashte (Official Video), per realizimin e Muzikes dhe Tekstin eshte perkujdesur vet kengetari Uki Latifi, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Royal Music Group.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android