Print this page

Uki - T'kom dashte

20 Feb 2018
Muzik Shqip - Uki - T'kom dashte

Uki - T'kom dashte (Official Video), per realizimin e Muzikes dhe Tekstin eshte perkujdesur vet kengetari Uki Latifi, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Royal Music Group.

Rate this item
(0 votes)