Print this page

Kida - Ti

22 Feb 2018
Muzik Shqip - Kida - Ti

Kida - Ti (Official Video), Muzika eshte punuar nga Zzap dhe Chriss, ndersa Tekstin e kan shkruar Zzap, Fero dhe Fuego, Videoklipi eshte realizuar nga Filmnation, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ZzapnChriss Onrecords.

Rate this item
(3 votes)