10minuta lajme shqip blue1
Eli-G - Zemer je ti

25 Feb 2018
Muzik Shqip - Eli-G - Zemer je ti

Eli-G - Zemer je ti (Official Video), per Muziken eshte kujdesur Maringlen Boja, ndersa Tekstin e ka shkruar Eli - G, Video eshte punuar nga Inside Media, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Eli-G Music.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « Kida - Ti ZON - Nike »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android