10minuta lajme shqip blue1
ZON - Nike

25 Feb 2018
Muzik Shqip - ZON - Nike

ZON - Nike (Official Video), Muzika eshte punuar nga Bigem, ndersa per Tekstin eshte kujdesur Arday, Video xhirimet jane realizuar nga Future Films, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te blackfishofficial.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android