10minuta lajme shqip blue1
Eni Koci - Jemi dashtë

25 Feb 2018
Muzik Shqip - Eni Koci - Jemi dashtë

Eni Koci - Jemi dashtë (Official Video ), Muzika dhe Teksti eshte punuar nga Genc Prelvukaj, kurse Video xhirimet jane realizuar nga Black Fish Entertainment, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te United Records.

Rate this item
(0 votes)
More in this category: « ZON - Nike GEN - Ajaj »

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android