Print this page

GEN - Ajaj

27 Feb 2018
Muzik Shqip - GEN - Ajaj

GEN - Ajaj (Official Video), Muzika eshte punuar nga Prygo dhe Royal Music Group, ndersa Tekstin e ka shkruar Tonic, Video eshte realizuar nga XLfilms, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te BleroOfficial.

Rate this item
(0 votes)