10minuta lajme shqip blue1
NRG Band - Harrom

28 Feb 2018
Muzik Shqip - NRG Band - Harrom

NRG Band - Harrom (Official Video), Muzika dhe Teksti eshte punuar nga Estto, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga Pro Video, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te NRG BAND.

 

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android