10minuta lajme shqip blue1
Albatrit Muqiqi - Nuk muj me ta fal

01 Mar 2018
Muzik Shqip - Albatrit Muqiqi - Nuk muj me ta fal

Albatrit Muqiqi - Nuk muj me ta fal (Official Video), per Muziken dhe Orkestimin eshte kujdesur Kledi Bahiti, kurse per Tekstin eshte kujdesur Fifi, Video xhirimet e klipit jane punuar nga XL Films, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Friends Entertainment.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android