Print this page

Albatrit Muqiqi - Nuk muj me ta fal

01 Mar 2018
Muzik Shqip - Albatrit Muqiqi - Nuk muj me ta fal

Albatrit Muqiqi - Nuk muj me ta fal (Official Video), per Muziken dhe Orkestimin eshte kujdesur Kledi Bahiti, kurse per Tekstin eshte kujdesur Fifi, Video xhirimet e klipit jane punuar nga XL Films, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te Friends Entertainment.

Rate this item
(0 votes)