10minuta lajme shqip blue1
Samanta ft. Ermal Fejzullahu - Faj

03 Mar 2018
Muzik Shqip - Samanta ft. Ermal Fejzullahu - Faj

Samanta ft. Ermal Fejzullahu - Faj (Official Video), Muzika eshte punuar nga Alandy, ndersa Tekstin e ka shkruar Fifi, Video xhirimet e klipit jane realizuar nga kompania Max Production, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te MaxProductionAL.

 

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android