10minuta lajme shqip blue1
Engjellusha Salihu - Fustani i Bardhe

05 Mar 2018
Muzik Shqip - Engjellusha Salihu - Fustani i Bardhe

Engjellusha Salihu - Fustani i Bardhe (Official Video), per Muziken dhe Orkestimin eshte kujdesur Miti Geci, ndersa per Tekstin eshte kujdesur Nexhmie Muhaxheri, Videoklipi eshte punuar nga EMFcreative.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android