10minuta lajme shqip blue1
Irkenc Hyka - Tymi Dashnis

05 Mar 2018
Muzik Shqip - Irkenc Hyka - Tymi Dashnis

Irkenc Hyka - Tymi Dashnis ( Official Video ), per Muziken eshte kujdesur vet kengetari Irkenc Hyka, kurse per Tekstin Petro Xhori dhe MUMA, Video xhirimet jane punuar nga Max Production, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te UnixMusic Official.

Rate this item
(3 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android