Print this page

Irkenc Hyka - Tymi Dashnis

05 Mar 2018
Muzik Shqip - Irkenc Hyka - Tymi Dashnis

Irkenc Hyka - Tymi Dashnis ( Official Video ), per Muziken eshte kujdesur vet kengetari Irkenc Hyka, kurse per Tekstin Petro Xhori dhe MUMA, Video xhirimet jane punuar nga Max Production, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te UnixMusic Official.

Rate this item
(3 votes)