10minuta lajme shqip blue1
Ergys Shahu - Ngjyra syve

05 Mar 2018
Muzik Shqip - Ergys Shahu - Ngjyra syve

Ergys Shahu - Ngjyra syve (Official Video), Muzika eshte realizuar nga Anxhelo Koci, ndersa Teksti eshte punuar nga vet kengetari Ergys Shahu, Videoklipi eshte realizuar nga ND Film Production, kenga eshte pubblikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te ErgysShahuOfficial.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android