10minuta lajme shqip blue1
S4MM - Mad Ting

05 Mar 2018
Muzik Shqip - S4MM - Mad Ting

S4MM - Mad Ting ( Official Video ), per realizimin e Muzikes eshte kujdesur Butrint Bucinca dhe Duja, Video xhirimet jane punuar nga Granmedia dhe Don Gima, kenga eshte postuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te S4MM.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android