Print this page

Gold AG - Kili Mili

05 Mar 2018
Muzik Shqip - Gold AG - Kili Mili

Gold AG - Kili Mili (Official Video), Muzika dhe Teksti eshte realizuar nga vet reperi Gold AG, Orkestimin e ka bere Ardian Kastrati, Video xhirimet jane punuar nga MProduction, kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te GoldAG.

 

Rate this item
(2 votes)