10minuta lajme shqip blue1
Arben Dibrani - Sonte ti ku je

17 Nov 2018
Muzik Shqip - Arben Dibrani - Sonte ti ku je

Arben Dibrani - Sonte ti ku je (Official Video), Muzika eshte realizuar nga Benny, kurse Tekstin e kesaj kenge e ka shkruar ImperiAlb, Video xhirimet e klipit jane punuar nga BUG production, kenga eshte postuar te kanali zyrtare i kengetarit BleroOfficial.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android