10minuta lajme shqip blue1
Don Phenom - Lek Si n'Tallava

17 Nov 2018
Muzik Shqip - Don Phenom - Lek Si n'Tallava

Don Phenom - Lek Si n'Tallava (Official Video), kenga "Lek si n'Tallava" vjen e punuar me Muzikk nga Torch Music, ndersa Teksti eshte shkruar nga vet reperi Don Phenom dhe Marin Sterkaj, Videoklipin e ka xhiruar Dardan Sadiku, kjo keng poashtu eshte publikuar ne Youtube ne kanalin personal te reperit Don Phenom.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android