10minuta lajme shqip blue1
Dardan Gjinolli - Eja

17 Nov 2018
Muzik Shqip - Dardan Gjinolli - Eja

Dardan Gjinolli - Eja (Official Video), Teksti dhe Muzika e kesaj kenge eshte realizuar nga Hekuran Krasniqi, po ashtu edhe knega eshte publikuar te kanali zyrtare i kengetarit Hekuran Krasniqi.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android