10minuta lajme shqip blue1
Adelina Emini - Nuk je ti

17 Nov 2018
Muzik Shqip - Adelina Emini - Nuk je ti

Adelina Emini - Nuk je ti (Official Video), per Muziken e kesaj kenge eshte perkujdesur Darko Dimitrovm, kurse per Tekstin eshte kujdesur Lindon Berisha, Videon e ka punuar Pinkmoon, kjo keng githashtu eshte publikuar te kanali Adelina Emini.

Rate this item
(1 Vote)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android