10minuta lajme shqip blue1
Astrit Halitaj - Dikur

19 Nov 2018
Muzik Shqip - Astrit Halitaj - Dikur

Astrit Halitaj - Dikur (Official Video), Muziken e kesaj kenge e ka punuar Genc Hyseni, kurse per Tekstin eshte kujdesur Shefqet Rugova, Videoklipin e keges e ka realizuar AN production, kenga eshte publikuar te kanali Astrit Halitaj.

Rate this item
(0 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android