10minuta lajme shqip blue1
Eni Koci - Sot

19 Nov 2018
Muzik Shqip - Eni Koci - Sot

Eni Koci - Sot (Acoustic Performance), kjo keng vjen e realizuar me Tekst dhe Muzik nga vet kengetarja Eni, Videoklipin e kenges e ka xhiruar produksioni Black Fish Entertainment, gjithashtu kjo kenge eshte publikuar te kanali zyrtare i kengetares Eni Koci.

Rate this item
(2 votes)

Horoskopi Javor

Horoskopi Javor Ditor

Dashi, Demi, Binjakët, Gaforrja, Luani, Virgjëresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit

 

Muzik Studio Shqip

Abonohu në Kanalin zyrtarë muzik Studio Mbreti Records në Zvicër

play-mbreti-records-muzik-shqip

 

Qëndro lidhur me

10minuta ne Facebook10minuta ne Google Plus10minuta ne Twitter10minuta permes RSS

Abonohu në Kanalet tona zyrtare

Shkarko 10minuta App

shkarko-10minuta-app-storeshkarko-10minuta-app-play-store

10minuta App për iPhone dhe Android